Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

У Запорізькій області готується до об’єднання ще одна громада

У с. Люцерни Вільнянського району 20 січня відбулись громадські слухання щодо об’єднання в територіальну громаду. Понад 120 жителів сіл, незважаючи на вихідний і погодні умови, прийшли висловити свою позицію.

 

У грудні 2017 року до Люцернянської сільради надійшло дві пропозиції щодо об’єднання – від Матвіївської та Михайлівської сільрад. Представників Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування запросили, щоб пояснити пересічним громадянам суть самої реформи децентралізації, розповісти про стан реформи в Запорізькій області та надати основні економічні показники при кожному із запропонованих варіантів, які загалом дуже близькі. Проте жителі озвучували й суто практичні важливі питання життєдіяльності: самі наводили тарифи щодо водовідведення та вивозу сміття в Михайлівці, Люцерні та Матвіївці, наявної інфраструктури та техніки, цікавилися, хто відстоюватиме їхні інтереси після об’єднання, адже при обох варіантах Люцерна не стає центром ОТГ.

Цікаво, що не порушувалось питання щодо необхідності об’єднуватися в громаду, хоча в 2016 році пропозиція об’єднання була відхилена.

Під час голосування за один з двох варіантів одностайно присутні висловились за об’єднання з Михайлівською сільрадою, що відповідає і Перспективному плану. На 25 січня в Люцерні запланована сесія сільради.

Якщо дві сільради встигнуть підготувати необхідний пакет документів, дотримуючись процедури, до середини лютого, на вибори голів і депутатів ОТГ у квітні у Запорізькій області вже підуть 8 громад.

Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мігрегіону України, надаватиме консультативну підтримку як на етапі підготовки документів щодо об’єднання громади, так і в подальшому.

Ця ОТГ може бути вже третьою у Вільнянському районі (вже утворені Павлівська та Петро-Михайлівська громади).

 

 

 

 

 

 

 


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla