Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

У Запоріжжі з’явиться Майдан Героїв

Питання про перейменування площі Жовтневої в Запоріжжі винесено на сесію міської ради, яка відбудеться 28 січня. На сайті мерії опублікований проект даного рішення. Попередньо питання про зміну назви було винесено на громадські слухання, в ході якого більшістю голосів учасників було підтримано таким чином увічнити пам’ять загиблих за свободу і незалежність України.

 

 УКРАЇНА

ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА

РІШЕННЯ

м. Запоріжжя

№ 31 -2015-01-28 – Про перейменування площі Жовтневої на Майдан Героїв в м. Запоріжжі (оприлюднено 23.01.2015)

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення фракції депутатів політичної партії «ВО «Батьківщина» Запорізької міської ради, на виконання протоколу робочої групи з питань міської топоніміки Запорізької міської ради від 17.04.2014, враховуючи протокол громадських обговорень на тему «Перейменування площі «Жовтневої» на Майдан Героїв в м. Запоріжжя» від 15.12.2014, з метою увічнення пам'яті громадян України, що віддали життя за свободу та незалежність України, Запорізька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Перейменувати площу Жовтневу в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя на Майдан Героїв, в існуючих межах.

2. Повідомити Запорізьку філію державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України про перейменування площі Жовтневої на Майдан Героїв в м. Запоріжжі.

3. Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради народних депутатів від 29.12.1994 № 534 «Про найменування вулиць, провулків, майданів, проспектів у м. Запоріжжі»: «Майдан Героїв».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гладченка С.М. та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин (Полюсов В.В.).

Міський голова О.Ч. Сін

Рішення підготовлено районною адміністрацією Запорізької міської ради по Орджонікідзевському району

Заступник голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Орджонікідзевському району В.В. Лисак

 

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення Запорізької міської ради «Про перейменування площі Жовтневої на Майдан Героїв в м. Запоріжжі»

 

На пленарному засіданні сорок шостої сесії Запорізької міської ради від 26.03.2014 депутатом шостого скликання Костенко І.Б. було оголошено звернення фракції депутатів політичної партії «ВО «Батьківщина» Запорізької міської ради щодо перейменування площі Жовтневої в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя на Майдан Героїв, з метою увічнення пам’яті громадян України, що віддали життя за свободу та незалежність України, за захист конституційних прав громадян України, за верховенство права у державі.

Питання перейменування площі Жовтневої на Майдан Героїв в м. Запоріжжі згідно встановленого порядку було розглянуто та схвалено на засіданні робочої групи з питань міської топоніміки 17.04.2014. Крім того, перейменування площі Жовтневої на Майдан Героїв в м. Запоріжжі підтримано 230 особами з 233 присутніх під час проведення громадських обговорень на тему «Перейменування площі «Жовтневої» на Майдан Героїв в м. Запоріжжя».

 

Заступник голови районної адміністрації В.В. Лисак

 

Довідка

У січні 2014 року в Тернополі замість площі Мистецтв з’явилася площа Героїв Євромайдану. Депутати Тернопільської міськради підтримали рішення про перейменування.

 

У лютому 2014 року депутати Кіровоградської міської ради змінили назву центральної площі міста ім. Кірова на Героїв Майдану.

На останній в 2014 році сесії Кіровоградської міськради депутати перейменували ще ряд вулиць. Зокрема вулиця 3-ї П’ятирічки здобула ім’я Юрія Власенка – на честь героя АТО.

 

У листопаді 2014 року депутати Київради проголосували за перейменування частини вулиці Інститутської – від Майдану Незалежності до вулиці Ольгінської. Нова назва – алея Героїв Небесної Сотні.

 


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla