Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

У 23 ОТГ Запорізької області з'являться дільничі поліцейські

23 ОТГ подали заявки і візьмуть участь у проєкті “Дільничий офіцер громад” у Запорізькій області: Смирновська, Долинська, Чернігівська, Преображенська, Михайлівська сільська ОТГ Вільнянського району, Біленьківська, Широківська, Комиш-Зорянська, Новоуспенівська, Веселівська, Осипенківська, Гуляйпільська, Берестівська, Приазовська, Воскресенська, Воздвижівська, Петро-Михайлівська, Роздольська, Ботієвська, Мирненська, Новоолександівська, Семенівська і Федорівська ОТГ.

 

"На кінець лютого - початок березня заплановано підписання меморандумів Головного управління Національної поліції в Запорізькій області з головами ОТГ для подальшої співпраці в реалізації проєкту "Дільничий поліцейський громад". У березні починають відбір кандидатів та відправляють їх на навчання до Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. У травні, плануємо, нові офіцери вже зможуть приступити до роботи в громадах", - повідомив Євген Токарєв, т.в.о заступника начальника управління ГУ НП в Запорізькій області, під час Дня відкритих дверей Запорізького регіонального офісу Програми “U-LEAD з Європою”.

Для участі у проєкті ОТГ має забезпечити обладнане робоче місце та місце проживання дільничому. Транспортний засіб і заробітну плату забезпечиватиме держава.

Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

 


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla