Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

У 23 громад Запорізької області у серпні запрацюють поліцейські офіцери

6 березня представники 23-х об’єднаних територіальних громад Запорізької області підписали Меморандуми про співпрацю з Національною поліцією щодо участі у проєкті "Поліцейський офіцер громади". Саме цього дня стартує конкурс на посаду поліцейського офіцеру громади, і вже у серпні відібрані кандидати почнуть виконувати свої обов’язки на місцях.

 

Проєкт “Поліцейський офіцер громади"стартував минулого року в Дніпропетровській області. 63 офіцери вже успішно працюють у громадах. “За 6 місяців вдалось підвищити рівень довіри до поліцейських з 15% до понад 80%, - зауважив представник регіонального офісу ІСІТАР в Україеі Міністерства юстиції США Олександр Болквадзе. Також значно зменшилась і кількість звернень від громадян. Насамперед завдяки тому, що 90% знаходиться у громаді і працює 24/7. Серед обовязків — і пошук зниклих, і патрулювання, і реагування на злочини, на порушення правил благоустрою, забруднення земель, домашнє насильство тощо. Але основний акцент робиться на попередженні злочинів, профілактичну роботу.

Для виконання цих обов’язків відбиратимуться кандидати на конкурсній основі. Серед вимог до них - вища освіта, 1,5 роки стажу роботи, водійське посвідчення. Серед усіх, хто заповнить анкету, проведуть два етапи відбору. На першому – тестуванні – оцінюватимуть загальні навички кандидатів (рівень логічного та аналітичного мислення), знання законодавства. Також кандидати пройдуть тест на інтегративність. На другому – спеціальна комісія з представників НПУ та представників громад проведе з кандидатами особисті інтерв’ю. Відібрані кандидати пройдуть навчання в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ - протягом 2,5 місяців проходитимуть спеціальний підготовчий курс, який розробили українські та міжнародні експерти з правоохоронної діяльності.

Зі свого боку громади мають підготувати обладнане робоче місце для поліцейського офіцера і службове житло (за необхідністю). Нацполіція забезпечить навчання, спецавтомобіль, форму й необхідні робочі засоби, сплачуватиме заробітну платню.

Уже в серпні у 23-х ОТГ Запорізької області почнуть працювати офіцери громад, а саме в Смирновській, Долинській, Чернігівській, Преображенській, Михайлівській сільській ОТГ Вільнянського району, Біленьківській, Широківській, Комиш-Зорянській, Новоуспенівській, Веселівська, Осипенківська, Гуляйпільська, Берестівська, Приазовська, Воскресенська, Воздвижівській, Петро-Михайлівській, Роздольській, Ботієвській, Мирненській, Новоолександівській, Семенівській і Федорівській ОТГ.

Організаційно-інформаційну підтримку щодо участі ОТГ Запорізької області в проєкті здійснював Запорізький регіональний офіс Програми “U-LEAD з Європою”.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla