Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Що робиться в громадах Запорізької області задля запобігання поширення COVID-19

Протягом останніх днів у всіх об’єднаних територіальних громадах Запорізької області відбулись засідання комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та засідання рад. Основне питання — розробка невідкладних заходів задля запобігання поширення COVID-19.

 

Визначені відповідальні за виконання вимог, визначених Кабінетом міністрів, Запорізької облдержадміністрації. Окрім заборони роботи закладів та установ, чия діяльність під час карантину не є вкрай необхідною, обмеження руху транспорту та ін., громади проводять інвентаризацію апаратів штучної вентиляції легенів (високого, середнього класів та портативних) та розглянути можливість передачі їх у тимчасову позичку (на період карантину) в заклади, які залучаються до лікування хворих на COVID- 19; опрацьовують питання щодо здійснення додаткових фінансових стимулів медичних працівників закладів охорони здоров’я, які залучаються до лікування хворих на COVID- 19; розглядають питання щодо придбання експрес-тестів для швидкої діагностики грипу та короновірусу COVID- 19 в закладах охорони здоров’я первинного рівня.

В громадах розміщені об'яви, попередження. Частина співробітників - на дистанійному режимі роботи. Закуплені захисні маски, протибактеріальні розчини в адміністративні приміщення.

Деяким ОТГ вдалось виділити додаткові кошти із місцевих бюджетів. В міру своїх фінансових можливостей. Так Бердянська міська ОТГ виділила з місцевого бюджету комунальному неприбутковому підприємству

БМР “Бердянське територіальне медичне об'єднання” кошти в сумі 1210000 грн для придбання медичного обладнання.

Приморська ОТГ з резервного фонду виділила 100 тисяч грн для районної лікарні на закупівлі дезинфекційних засобів та засобів індивідуального захисту.

Михайлівська сільська громада Вільнянського району виділила з місцевого бюджету 7200 грн на потреби потреби для медичних працівників в засобах індивідуального захисту, засобів лабораторної діагностики. Новоолексіївська Приморського району - 5000 грн.

Вводять і додаткові карантинні заходи. У Гуляйпільській ОТГ сімейні лікарі працюватимуть на 3 години довше: з понеділка по п’ятницю амбулаторія загальної практики сімейної медицини приймає пацієнтів з 8.00 до 22.00, у суботу й неділю – з 8.00 до 17.00.

Приморська ОТГ доручила управлінню соціального захисту населення забезпечити контроль за людьми похилого віку та людьми з інвалідністю, які залишились без піклування, організувати їм доставку продуктів харчування, ліків тощо.

Консультації в ЦНАП та інших установахнадають тільки в телефонному режимі. У Смирновській і Великобілозерській ОТГ Центри надання адміністративних послуг здійснюють прийом документів тільки в онлайн-режимі та через засоби поштового зв’язку.

Біленьківська ОТГ порекомендувала керівникам релігійних конфесій проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед віруючих з метою профілактики та запобігання загрози епідемії коронавірусної інфекції.

Зважаючи на проблему придбання захисних масок, виконавчий комітет Оріхівської ОТГ передбачив забезпечення працівників масками індивідуального пошиву (8 шарових).


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla