Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Підвезення лікарів в Бердянській об'єднаній територіальній громаді

Близько 150 медичних працівників комунального некомерційного підприємства Бердянського територіального медичного об'єднання, а також працівники швидкої та первинної ланки живуть за межами міста у найближчих населених пунктах. У зв’язку із забороною регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні у медиків виникли реальні складності із тим, як дістатися на роботу та потім з роботи додому.

 

За інформацією директора КПН “БТМО” Дмитра Єгорова, на прохання лікарні допомогти відразу відгукнувся виконком та депутати. Щодня формуються списки співробітників, яким потрібно організувати транспорт, щоб дістатися до роботи або до дому. Вони мають заповнити спеціальну форму на сайті БТМО, щоб була можливість спланувати необхідну кількість машин.

Для забезпечення підвозу медиків було надано кілька одиниць службового транспорту виконкому, КП “Міськліфт”, а депутат міської ради Микола Рудницький на власному авті привозитиме медиків з с.Дмитрівки, с. Трояни та с. Азовське.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla