Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Робота з групою ризику, дезинфекція території, допомога вразливим категоріям населення: заходи в громадах Запорізької області

Як в об'єднаних територіальних громадах Запорізької області виконують заходи з протидії поширення вірусу, які заходи застосовують для забезпечення життєдіяльності, - в обгляді, підготовленому Запорізьким регіональним офісом Програми "U-LEAD з Європою".

 

Гуляйпільська громада організовала доставку пацієнтів, яким потрібна процедура гемодіалізу, у Запоріжжя. Пацієнтів возять машиною ЦПСМД до Запоріжжя згідно з їхніми особистими графіками.

 

Оріхівська ОТГ: працівниками КП «Житлосервіс» починаючи з 24 березня 2020 року буде систематично проводитися профілактична дезінфекція в місцях ймовірної присутності джерела збудника інфекції - хворого або «здорового» носія на зупинках громадського транспорту, дитячих майданчиках, під’їздах багатоповерхових будинків, ліфтів та інших громадських місцях.

 

Комиш-Зорянська ОТГ: адміністративні будівлі, а також всі об'єкти, які відвідують багато людей, обробляються дезінфекуючими засобами. Всі працівники, які мають можливість, працюють дистанційно. Для тих, хто має знаходитися на робочих місцях, організоване підвезення.

Працівники соцзахисту, забезпечені захисними засобами - масками, рукавичками, бахилами, надають допомогу людям похилого віку (купівля та доставка найнеобхіднішого) та тим, хто через стан здоров'я, не може себе обслуговувати.

Щодо реалізації продуктів при забороні вуличної торгівлі - на вулицях з'явилися об'яви з назвою товарів та контактними телефонами. Тепер сільгосппродукти продають з доставкою додому.

 

Преображенська ОТГ: На сьогодні громада робить акцент на інформуванні прибувших із-за кордону щодо необхідності самоізоляції. Найбільша проблема, вважають у громаді, це відсутність захисних халатів та масок (відсутність у продажу) відповідного рівня захисту для лікарів первинної ланки, адже насамперед хворі звертаються до них. Працівники соцзахисту забезпечують людей похилого віку всім необхідним. На сьогодні збирають перелік необхідної допомоги для багатодітних родин. За словами голови громади Володимира Сидуна, на території Преображенської ОТГ проблема реалізації сільгосппродукції через закриття продовольчих ринків є тільки в ТОВ "Аврова", де на зберіганні понад 30 тонн яблук.

 

Кирилівська ОТГ: Громадська організація «Азовська громадська варта» надає безоплатну допомогу не тільки людям похилого віку і з обмеженими можливостями, а й тим, хто повернувся з-за кордону і тим, хто з ними контактував і зараз дотримуються правил обсервації. Розуміючи складнощі, які виникнуть у свідомих односельчан, представники організації готові надавати посильну безоплатну допомогу в доставці продуктів харчування, медикаментів, предметів першої необхідності, засобів гігієни та ліків.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla