Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Тести на COVID-19 з бюджету ОТГ та допомога психологів

 

Об'єднані територіальні громади Запорізької області виділяють кошти на забепечення заходів із запобігання поширення вірусу COVID-19, забезпечення лікарень найнеобхіднішим, при цьому турбуються і про психологічний стан мешканів. Конкретні приклади - в огляді, який підготовлений Запорізьким регіональним офісом Програми "U-LEAD з Європою".

 

Широківська ОТГ. За кошти благодійників придбали 40 експрес-тестів на коронавірус і ще 10 ізоляційних костюми для медичних працівників.

Введена послуга “Соціальне таксі" готове перевозити не лише осіб з порушеннями опорно-рухового, але і інших людей з тяжкими хворобами, які не мають змоги самостійно дістатись до лікарні, поліклініки тощо.

Прикладом є допомога у підвозі до лікарні тих мешканців, які потребують постійного проходження процедури гемодіалізу, яких громада вже безкоштовно доставляє до лікарні.

 

Берестівська ОТГ за кошти місцевого бюджету придбала 100 тестів на коронавірус (на 4580 мешканців громади). За рахунок місцевого бюджету забезпечені захисними засобами лікарі (халати, перчатки, окуляри, шапочки, маски) і соцпрацівники, які надають допомоги літнім людям. Для населення захисні маски шиють волонтери. Ще на початку карантину у кожний двір громади були доставлені інформаційні бюлетені з карантинними нормами, симптоми вірусу, а також правила догляду за хворою людиною. Також у громаді дільничий об’їжджає всіх, хто прибув з-за кордону, під підпис вручає інформацію про необхідність самоізоляції. На сьогодні в громаду повернулись 7 осіб.

 

Бердянська ОТГ. 29 березня працівниками Бердянського міськрайонного управління ДСНС було розгорнуто тимчасовий оперативний пункт приймання і фільтрації громадян з підозрою щодо зараження коронавірусом COVID-19.

Терапевтичний корпус міської лікарні підготовлений для перебування хворих на коронавірус. Міською радою вже виділено 3,65 млн грн для на закупівлі медикаментів, засобів дезінфекції та захиту для персоналу міськлікарні та амбулаторій. Значну допомогу в організації роботи лікарів було надано місцевим бізнесом та депутатами міськради.

59 соціальних працівників дбають про те, щоб в умовах карантину понад 500 одиноких громадян та осіб з інвалідністю отримували необхідні соціальні послуги та паліативний догляд вдома. Забезпечують доставку на дом продуктів харчування, медикаментів та інших товарів, допомагають оплачувати рахунки, готувати їжу, здійснювати заходи особистої гігієни, прибирати тощо. Продуктові набори надає соціально відповідальний бізнес.

У громаді закликають мешканців звертатися до психологів для отримання фахової психологічної допомоги для подолання стресу — поширюють телефони психологів, які працюють у комунальних закладах, а також в громадських організаціях.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla