Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Як завершити навчальний процес та на що сподіватися далі, обговорювали освітяни ОТГ

2,5 місяці дистанційного навчання добігають кінця. Зі своїми викликами, рішеннями, питаннями. Задля узагальнення незаплановано здобутого досвіду та пошуку відповідей на нагальні питання освітян Запорізький регіональний офіс Програми “U-LEAD з Європою” 19 травня організував онлайн-захід на тему"Завершення навчального року: рекомендаці та практичне впровадження в умовах дистанційного навчання".

 

Під час онлайн-семінар для освітніх керівників у форматі EduLab понад 60 преставників з освіти з ОТГ Запорізької, Дніпропетровської та Миколаїської обласей - керівники органів управління освіти (або заступники керівників), директори опорних шкіл, методисти разом з експертами з освіти Програми U-LEAD з Європою” проаналізували результати організації дистанційної освіти, розглянули різні приклади організації освітнього процесу, дали відповіді на актуальні питання та рекомендації щодо завершення навчального року в умовах онлайн-навчання.

Дистанційне навчання оголило та пришвидшило вирішення освітніх проблем, які замовчувалися на усіх рівнях (нормативна база, Інтернет, кваліфікація вчителів, забезпеченість навчального процесу). В десятки разів зросла інформаційна освітня база. До освітнього процесу залучено батьків та родину, налагодились комунікації школи з батьками, і виникло розуміння, що в цьому процесі насправді зацікавлені обидві сторони.

За час карантину професійний рівень вчителів піднявся більше ніж за 5 років курсів в інститутах підвищення кваліфікації. Учитель відповідати більше за освітній процес, а не лише за записи в журналів”, - узагальнив Сергій Дятленко, експерт з освіти Програми «U-LEADз Європою».

 

Щодо завершення навчального року та організації процесу наступного, за словами експерта, на початку наступного навчального року вчителі мають з'ясувати "прогалини" у знаннях учнів й усунути їх. Якщо ж проблеми будуть визначені тільки у деяких школярів - індивідуальні недоопрацювання, то учитель має допомогти їм опанувати матеріал самостійно.

Анатолій Котенко, директор Олексіївського НВК, поділився досвідом організації освітнього процесу в школі Смирновської ОТГ: “Сьогодні вже стабілізувалась ситуація. Налагодили процес, все працює. Найважче було на початку дітей переконати, що карантин - це не канікули, а батьків у тому, що якщо сьогодні не вивчемо, на наступний рік буде важче. Головне - комунікація та мотивація. Ми провели загальношкількі батьківські збори в Zoom. Батьки навіть сказали, що їм такий формат більше подобається".

Проте не зрозуміло, як оцінювати учнів, які не виходили на зв'язок”.

Не залишилися поза увагою й кадрові питання, оплати праці та звітування.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla