Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Як знайти першу роботу чоловікові або жінці?

Все буває вперше, тому колись кожна людина стикається з необхідністю знайти свою першу роботу. Відповідно, без досвіду і можливості надати успішні кейси. Щоб перший млинець не був грудкою, важливо відповідально підійти до пошуку. Сервіс OLX Робота пропонує багато вакансій для тих, хто тільки починає свій шлях. Ви можете сфокусуватися на пошуку пропозицій за спеціальністю або просто знайти варіант з хорошою оплатою.

 

Якщо вам потрібна робота Запоріжжя надасть вам змогу вибрати гідний варант серед безлічі пропозицій. При цьому приділіть максимум уваги підготовці, щоб за підсумком отримати позитивну відповідь.

 

 

 

З чого почати: корисні поради

Відсутність досвіду — не привід не мати резюме. Тому почніть зі складання цього документа. Коли не можете надати приклади успішних робіт, робіть фокус на іншому:

  • ваші досягнення в навчанні;

  • завдання, які у вас виходять найкраще;

  • досягнення, які не стосуються вашої спеціальності;

  • опис проблем, які ви вже сьогодні зможете вирішити.

Роботодавець часто готовий взяти стажиста або помічника, щоб передати йому свої знання і допомогти набути досвіду. Однак враховуйте, що оплата може бути не найвищою.

 

 

Чи потрібно працювати безплатно, тільки за досвід?

Все, звичайно, залежить від ніші. Однак в будь-якому випадку ви будете виконувати певну роботу, а значить, вона повинна бути оплачена за мінімальним тарифом. Якщо ви потрапляєте в велике підприємство і готові працювати безплатно, тільки аби отримати досвід і рядок про місце роботи в резюме, то це ваш вибір. Але погодившись на подібні умови, ви повинні розуміти — довго на такій позиції затримуватися не можна.

Під час співбесіди уточніть вимоги та розмір заробітної плати. Ці два питання потрібно вирішувати відразу, щоб потім у вас не було помилкових надій. У якості першої роботи можна розглянути позицію персоналу в заклад громадського харчування — як мінімум, тут у вас будуть чайові. На практиці досвід — не завжди вирішальний фактор. Іноді новачки роблять за місяць роботи набагато більше, ніж, здавалося б, досвідчені фахівці з кейсами.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla