Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Названий депутатом автор нового герба відхрещується від творіння

Вчора на своїй сторінці у Facebook автор проекту рішення про зміну герба Запоріжжя депутат міськради Михайло Левченко написав, що автором запропонованого ескізу є Анатолій Гайдамака. Нам вдалося телефоном поспілкуватися із зазначеним «автором», і говорить він про зовсім інше.

 

– Я не можу взяти на себе це авторство. Це так воно пішло. Просто використали моє прізвище. Я був присутнім на якихось засіданнях. Але я маю теж свою думку. Тому не зовсім так. Автор – Авдєєнко. Я не можу на себе взяти його авторство, я не розробляв його. Я був причетний до обговорення, але можу сказати, що нічого я не малював на цю тему. Навіть якщо б ця тема була без скандалів, я не можу чужу роботу присвоювати. Навіть якщо б цей герб йшов з величезними помпами. Я не маю права претендувати на цю концепцію.

 

Читайте також: Громадськість Запоріжжя звернулася до міськради з вимогою зупинити розгляд питання про новий герб


Довідкова інформація:

Анатолій Васильович Гайдамака (за інформацією Комітету з національної премії України ім. Т.Шевченка) – Народний художник України, член-кореспондент АМУ (05.2001); монументаліст; Меморіальний комплекс "Музей Великої Вітчизняної війни", головний художник; член Центрального правління голови ВУТ "Просвіта" ім. Т.Шевченка (з 07.2005).

Заслужений діяч мистецтв України (1989). Лауреат премії Ленінського комсомолу (1980), Державної премії України ім. Т.Шевченка (1985). Орден "Знак Пошани" (1982). Орден князя Ярослава Мудрого V ст. (01.2009).

Оформлення Державного історико-культурного заповідника на о. Хортиця (1977-88), музеїв М.Островського у м. Шепетівці (1979), М.Коцюбинського в м. Чернігові (1982-83), Т.Шевченка у Києві (1984-87), літературного музею в Одесі (1984-85), колишньої філії Центрального музею В.І. Леніна (1980-82; тепер "Український дім"); художнє вирішення інтер'єрів банку "Україна" в м. Києві (1994), інтер'єрів адміністративного культурного центру "Росія" в м. Харбіні (1997, Китай), церкви Святої Трійці (1998-99, Македонія), художнє оформлення Національного музею "Чорнобиль" у м. Києві (1994-96); живописний цикл "Розп'яття" (1988-90) та ін.

 


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla