Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

На Волині до виконкомів введено представників Майдану

Виконком міської ради – структура, яка приймає рішення, що відбивається на житті багатьох мешканців населеного пункту. Пам’ятаєте несподіване підвищення тарифів на пасажироперевезення у Запоріжжі? Це справа саме виконавчого комітету.

 

Для того щоб контролювати цей комітет по ходу його діяльності, а не боротися з негативними наслідками, у Луцьку і в Ковелі Волинської області вирішили ввести до його складу активістів Майдану.

Щоправда, Луцьк пішов на такий крок що у березні минулого року. Під час сесії депутати проголосували (42 із 43 присутніх «за») за розширення складу виконкому до 19 чоловік, і введення до його складу 7 представників громадських організацій – від «Автомайдан-Україна», «Самооборони Майдану», «Громадського сектору Волині», «Волинського інституту права» і від ВОО УСВА.

Трохи більше ніж через рік – 15 квітня 2015 р. – до складу виконкому м. Ковель також рішенням ради був введений представник Всеукраїнського громадського об’єднання «Комітет громадського спротиву». Його кандидатуру висунули патріотично налаштовані сили міста.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla