Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Юліана Козаченко: "Щомісячні відрахування військового збору зросли на 6,5 мільйона гривень"

Внесок запорізьких платників до держбюджету у вигляді військового збору склав за десять місяців поточного року 343,4 мільйона гривень, що на 65 мільйонів більше від минулорічних надходжень (без показників великих підприємств).

 

Як зазначила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, у цьому році додаткові відрахування на підтримку армії склали 22,3 мільйона.

– Платники податків нашого регіону щомісячно забезпечують, у середньому, понад 34 мільйони гривень військового збору. Це перевищує сплату у 2016 році на 6,5 мільйона, коли кожного місяця запоріжці перераховували близько 27,8 мільйона, – підкреслила Юліана Козаченко.

Половину від загальної суми збору спрямували суб'єкти господарювання обласного центру – більш ніж 172 мільйони, платники Мелітопольської об'єднаної державної податкової інспекції направили до бюджету майже 42 мільйони, Енергодарської ОДПІ – 36,5 мільйона, Бердянської – 27,5 мільйона, Пологівської – 26 мільйонів, Токмацької – 21 мільйон та Вільнянської ОДПІ – понад 18 мільйонів.

Нагадаємо, військовий збір зараховується до державного бюджету. Його платниками є юридичні та фізичні особи, які отримують доходи, та податкові агенти. За ставкою податку 1,5 відсотка оподатковуються нараховані доходи на користь платника протягом звітного податкового періоду.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla