Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Для запобігання корупції у фіскальній службі проведено понад півтори тисячі заходів

З початку 2017 року за фактами можливих порушень посадовців територіальних органів ДФС у Запорізькій області співробітники управління внутрішньої безпеки провели 67 службових перевірок. За їхніми результатами порушення підтвердились у 37 випадках. До правоохоронних органів направлено 23 матеріали для подальшого прийняття рішень згідно із вимогами законодавства.

 

За результатами досудового розслідування у кримінальних провадженнях, розпочатих за матеріалами управління внутрішньої безпеки, дев'ятьом особам правоохоронці Запорізької області повідомили про підозру у вчиненні правопорушень, передбачених статтями 368, 358 КК України. На даний час завершено досудове розслідування трьох кримінальних проваджень та направлено обвинувальні акти до суду.

З метою запобігання корупції у трудових колективах ДФС проведено 1048 бесід та лекцій на антикорупційну тематику. Крім того, організовано перевірку понад 470 кандидатів на посади до фіскальної служби регіону.

Поточного року ДФС України затверджено антикорупційну програму, відповідно до якої вживаються організаційні і практичні заходи та запроваджуються нові ефективні механізми щодо мінімізації та усунення корупційних ризиків. Окрім запобігання корупції, співробітники підрозділів внутрішньої безпеки забезпечують працівників від протиправних посягань, пов'язаних із виконанням ними службових обов'язків.

Нагадаємо, інформацію про ознаки вчинення корупційних правопорушень або зловживань працівників ДФС можна повідомляти на сервіс фіскальної служби "Пульс" за телефоном: 0 800 501 007 (напрямок "4").


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla