Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Юліана Козаченко: "Для он-лайн обслуговування фіскальна служба видала запоріжцям 59 тисяч електронних ключів"

За 2017 рік відвідувачами запорізьких пунктів реєстрації користувачів стали 20 тисяч платників податків, яким видано 59 тисяч посилених сертифікатів електронного цифрового підпису. Про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко.

 

Лише у грудні спеціалісти Акредитованого центру сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту ДФС України надали безкоштовні послуги 1,7 тисячі запоріжцям, які отримали близько 4,9 тисячі ключів.

– Більшість дистанційних послуг фіскальної служби надаються в Електронному кабінеті платника, де зосереджені десятки зручних сервісів для юридичних та фізичних осіб. Доступ до функціоналу здійснюється саме за допомогою ключа електронного цифрового підпису, який можна отримати безкоштовно в органах ДФС. Оскільки у цьому році максимально вдосконалюватиметься он-лайн обслуговування для усіх категорій платників, запрошуємо бізнес та громадськість до зручної взаємодії з контролюючими органами, – наголосила Юліана Козаченко.

Нагадаємо, у м. Запоріжжі та області працюють три пункти реєстрації користувачів за адресами: м. Запоріжжя, вул. Паркова, буд. 4а, 1-й пов., тел.: (061) 219-06-27, м. Бердянськ, просп. Праці, буд. 20, каб. 219, тел.: (06153) 38663, м. Мелітополь, вул. Героїв України, буд. 31, каб. 103, тел.: (0619) 422920.

Більше інформації – за посиланням: http://acskidd.gov.ua.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla