Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

У Запоріжжі відзначили співробітників фіскальної служби – учасників АТО

У фіскальній службі Запорізької області відбулися урочисті збори, присвячені третій річниці утворення спецпідрозділу ДФС "Фантом". У заході взяли участь голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, а також керівний склад податкової міліції та працівники служби.

 

У вітальній промові Юліана Козаченко від імені колективу подякувала добровольцям за професіоналізм, мужність, готовність до будь-яких випробувань та здатність вирішувати найскладніші завдання. А також побажала і надалі з честю виконувати свій обов’язок, покладений державою, та гідно відповідати викликам часу.

Під час урочистостей губернатор та голова Запорізької обласної ради нагородили почесними грамотами офіцерів податкової міліції за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України у зоні проведення антитерористичної операції.

"Фантом" був створений наприкінці січня 2015 року для врегулювання складної ситуації з переміщенням товарів з неконтрольованої території.

Співробітники податкової міліції Запорізької області у складі підрозділу "Фантом" на добровільних засадах несуть службу у зоні проведення АТО. Працюють вони за двома напрямами: на офіційних переходах, пунктах пропуску, де контролюють вантажошляхи, автомобільні та залізничні переїзди, а також патрулюють лінію розмежування у складі мобільних груп.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla