Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Юліана Козаченко: "Місцеві скарбниці Запоріжжя у січні отримали майже 600 мільйонів"

Запорізькі платники у січні 2018 року забезпечили до місцевих бюджетів понад 590 мільйонів гривень податків (без даних підприємств, які обліковуються в Запорізькому управлінні Офісу великих платників податків ДФС). Про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, яка відзначила, що порівняно з минулим роком рівень сплати зріс на 21 відсоток або на 102 мільйони.

 

Як підкреслила керівник фіскальної служби області, понад 92 відсотки надходжень сформували три основних платежі: податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок та плата за мелю.

Зокрема, податку на доходи фізосіб сплачено майже 340 мільйонів. Це на 80,3 мільйона або на 31 відсоток більше, ніж у січні минулого року. При цьому близько половини загальної суми забезпечили платники м. Запоріжжя, збільшивши відрахування на 45,5 мільйона.

Малі та середні підприємці поповнили бюджет на 123 мільйони гривень єдиного податку. Зростання показників до рівня минулого року склало 35 відсотків або 32 мільйони.

Від плати за землю скарбниці громад отримали 80 мільйонів, що на 13 мільйонів або на 19 відсотків більше, ніж торік. Більшу частину плати перерахували суб'єкти господарювання – юридичні особи – майже 72 мільйони, від фізичних осіб надійшло 8 мільйонів.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla