Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Платник податку на прибуток отримав дивіденди від платника єдиного податку. Які податкові наслідки?

З поточного року для платників податку на прибуток, які визначають фінансовий результат до оподаткування з урахування різниць, передбачені новації при визначенні таких різниць, на які платник податку на прибуток коригує фінансовий результат до оподаткування.

 

Так, фінансовий результат до оподаткування зменшується: - на суму нарахованих доходів від участі в капіталі інших платників податку на прибуток підприємств, - платників єдиного податку та - на суму нарахованих доходів у вигляді дивідендів, що підлягають виплаті на його користь від інших платників цього податку (крім інститутів спільного інвестування та платників, прибуток яких звільняється від оподаткування відповідно до положень Податкового кодексу, у розмірі прибутку, звільненого від оподаткування).

До 2018 року редакція цієї норми передбачала зменшення фінансового результату до оподаткування і на суму дивідендів, що підлягають виплаті від платників єдиного податку.

Отже фінансовий результат до оподаткування платника податку на прибуток не зменшується на суму нарахованих доходів у вигляді дивідендів, що підлягають виплаті на його користь від платників єдиного податку.

Зазначена норма передбачена п.п 140.4.1 .ст. 140 Податкового кодексу України.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla