Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Єдиний проект із Запоріжжя був презентованих на Форумі креативних індустрій

21-22 лютого 2017 року у м. Дніпро відбувся Всеукраїнський Форум "Креативні індустрії для розвитку територій". З понад 200 учасників – творчі підприємці, розробники, менеджери культури і представники профільних організацій з різних регіонів України, а також інвестори. Були представлені успішні практики розвитку культурних і креативних індустрій, а також нові проекти, які шукають фінансування та партнерів. Серед них – проект із Запоріжжя, єдиний, що пройшов конкурсний відбір – «Створення Арт-кластеру в Запорізькій області», який презентувала Вікторія Верес, директорка ГО «Культпрожектор».

 

– Арт-кластер – це комфортне місце для культурного розвитку, мультифункціональний простір, де можна подивитись виставку, купити авторський одяг та інші вироби, переглянути фільм, взяти участь у тренінгу чи воркшопу, зустрітися з друзями та попрацювати над творчими проектами.

– На що зорієнтований проект?

– Надати людям альтернативу роботі на заводах. Ми всі тут задля щастя – у нас має бути вибір для нашої реалізації. Коли щасливі люди реалізовують свої таланти, це тільки на користь суспільству. І вік тут зовсім не важливий. У Запоріжжі багато креативних людей. І все це потрібно робити, щоб вони не від'їзджали від нас в інші міста і країни.

– Що дасть цей проект Запоріжжю?

– Розширення простору для активної творчої діяльності. Це ж і наша туристична привабливість. Ми всі повинні знати і любити наш Запорізький край, тоді й інші люди, з інших міст і країн до нас приїжджатимуть. Такий собі культурний обмін досвідом, міжрегіональний. Тут і для мешканців села буде де розгорнутися, і ВПО, і молоді, і людям з особливими потребами, до того ж всіх вікових категорій. Створяться нові робочі місця. Взагалі-то можна мріяти та втілювати мрії в життя.

– Що необхідно для  того, щоб проект почав реалізовуватися в Запоріжжі?

– Насамперед, саме приміщення. І люди, яким цікаво творити і діяти. Все інше – справа часу. Форум надав велике натхнення на втілення проекту. Були дієві приклади з інших міст. Багато цікавих ідей та креативних людей.

– Який досвід реалізації подібних проектів є в Україні?

– Зараз народжуються подібні формати в різних містах – арт-резиденції, арт-хаби... Як завгодно це можна назвати. Суттєво, що це креативний розвиток творчих людей, обєднаних під одним дахом. Є в Київі Платформа Арт-завод, є в Харкові Арт-завод Механіка... Можливо, для Запоріжжя формат заводу і завеликий, але життя покаже. Тут тільки потрібно почати.

 


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla