Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Українці створили незвичний сервіс підбору книжкових подарунків

Ідея доставляти букбокси (так звані «книжкові коробки») виявилася новою і цікавою для книголюбів по всій Україні. Команда із п'яти людей створила стартап BookYourBooks — сервіс доставки книжкових сюрпризів. Свою популярність букбокси здобули спершу в США та Європі, а тепер мода приходить і в Україну.

 

Букбокс прийнято вважати набором для ідеального вікенду, бо в коробці є саме те, що створює чудову атмосферу для осінніх вечорів. У даному випадку – в боксі запашний «чай з письменниками», солодощі, смаколики і книги, котри вибирається для кожного читача індивідуально. Механізм замовлення книжкових сюрпризів простий і схожий на квест. Спочатку треба заповнити детальну анкету, вказуючи літературні вподобання, чекаєте два дні, а після цього отримуєте свій персональний книжковий набір включно з книгою-сюрпризом, котру Ви в 99 випадках зі 100 не читали. Таким чином ви отримаєте новинки від видавництв швидше, ніж вони з'являються у книгарнях. Замовити подарунок в такій спосіб можна як для себе, так і друзів.

Співзасновник сервісу, Аня Пономаренко, ретельно вибирає найцікавіші книги для читачів. «Таємниця залишається до останнього моменту, — каже дівчина. — Замовник не знає, яка саме книга буде у нього в коробці, адже це сюрприз».

Хоч сервіс BookYourBooks нещодавно запрацював, книжкові подарунки вже доставляють по всій Україні. За словами засновників, метою стартапу є об'єднати людей, для яких читання — це стиль життя. Як вказано на сайті, вартість одного такого набору на сьогодні — 280 грн. Доставку «Новою поштою» обіцяє сплатити відправник.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla