Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

«Боротьба Джамали»: "Цікаво, що фільм знятий шведами, людьми, які можуть збоку спостерігати за ситуацією, не маючи до неї певної емоційної прив’язки"

У Запоріжжі показ документального фільму «Боротьба Джамали», організований ГО «Культпрожектор» 17 жовтня, викликав жваве обговорення. Життя кримських татар після окупації Криму, сила мистецтва, право людини на місце проживання і перетин кордону – це лише ті питання, до яких поверталися по кілька разів у ході бесіди після перегляду. Причому кожен із присутніх озвучив свою думку. Фільм не залишив нікого байдужим.

 

– Джамала говорить про те, що пісня не може змінити ситуацію, вплинути на політиків, проте може закласти зерно правди. Мені здається, що вона можна змусити задуматися принаймні людей про те, що відбувається, – ділиться жінка.

– Через пісню на «Євробаченні» Джамала розповіла всьому світу про долю кримських татар, про те, про що навіть ніхто не задумувався. Про все це горе, яке їм довелося пережити, про дітей, які вмирали по дорозі, – продовжує її думку чоловік поряд.

– Важко було чути, що історія минулого століття знов повторилась. Це в ХХІ столітті, у розвинутому суспільстві. Я сама переселенка, і я дуже добре розумію Джамалу. Її неможливість відвідати батьків... Це сумно і страшно, – розповідає дівчина.

– Все, що відбулося з Кримом – це неправильно. Ми, молодь, маємо робити все, щоб його повернути, – заспокоює її хлопець.

– Дуже цікаво, що фільм знятий шведами, людьми, які можуть збоку спостерігати за ситуацією, не маючи до неї певної емоційної прив’язки, людиною, яка не ділить на своїх і ворогів, а лише показує те, що бачить, те, що чує.

Під тривалого обговорення глядачі доходять висновку, що такі фільми обов’язково потрібно показувати саме щоб побачити реальні ситуації та підштовхувати людей через мистецтво думати над тим, що відбувається, і сприяти змінам на краще.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla