Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Музеї закликають – «Пам’ятайте»!

Запорізький обласний краєзнавчий музей одним з перших в Україні створив виставку «Майдан:початок незалежності», що відкрилася 22 серпня 2014 року й працювала до літа 2017. 26 червня 2018 року до Дня Конституції України в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї відкрилася оновлена експозиція «Майдан: початок незалежності», присвячена подіям Революції  Гідності 2013 – 2014 рр. Нині експозиція стане постійною.

 

Виставка представлена двома залами. Перший ілюструє події, учасників та результати Революції Гідності як боротьби за незалежність, свободу та права українців. Другий зал присвячений Небесній Сотні, бійцям Євромайдану. Для більш глибокого емоційного занурення, в експозиції використовується звуковідтворююча та відеотехніка.

Світлана Тараненко, старший науковий співробітник Запорізького обласного краєзнавчого музею, впевнена, що ця тема ніколи не втратить своєї актуальності для українців. Саме тому виставку вирішили зробити постійною.

«Щонайперше, тема Майдану завжди буде актуальною. І в тринадцятому році, і до сьогодні. Я дуже сподіваюсь, що світогляд нашого громадянського суспільства буде завжди на такому високому рівні, щоб цікавитися історією, соціологією, взагалі розвитком суспільства.

Цікавляться цією темою багато дорослих, найбільше, звісно, молодих. Старше покоління сприймає неоднозначно. Молодь, можемо вважати від 18 і до сорока років, - це найактивніша група населення, люди, які найбільше брали участь на Майдані, найбільше зацікавлені в розвитку громадянського суспільства, в незалежності України».

 

 

 


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla