Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Український кінематограф – крок вперед

2017 рік став знаковим для всієї України – українські режисери випустили рекордну кількість вітчизняних фільмів – 34. І, схоже, цього річ ніхто не збирається поступатися минулим досягненням. Деякі з фільмів, що були випущені в Україні у 2018 році, були закуплені для прокату по всьому світі. Чим вже встигли здивувати режисери та що ще очікує нас в цьому році?

 

«Міф» Леонід Кантер та Іван Ясній

 Доволі популярними стають фільми, які сміливо можна віднести до жанру «документальні». «Міф» оповідає історію українця Василя Сліпака. Його життєвий шлях – наче біг з перешкодами. Незважаючи на усі складнощі, чоловік завжди досягає своєї мети. Він отримав звання Героя України, кавалера орденів «За мужність» І ст. та «Золота Зірка». Також «універсальний борець» був відомим оперним співаком, солістом Празької національної опери. Але заради рідної України він покинув сцену та встав на шлях військової служби. Як далі зустрічав «подарунки» долі наш герой – дізнайтеся, переглянув кінострічку.

Права на її показ викупили декілька європейських країн та Південна Америка. Кінокритики також високо оцінили роботу всього складу – від режисерів та акторів, до відео монтажерів.

Прем’єра: 8 лютого 2018 року

«Сотка» Олександр Беляк

Те, що українці вміють жартувати вирішив довести світові Олександр Беляк. Фільм «Сотка» просочений легкою іронією, жартами, але у той самий час, якщо уважніше придивитися, відображає реальну картину світу. Головному герою до рук попадає неймовірна річ – піджак, в кишені якого ніколи не закінчуються стодолорові купюри. З часом, знаходиться власник цієї речі – кандидат у президенти Віктор. Чи вдасться головному героєві протистояти сильнішому? Чи зможе він врятувати країну від нечесного кандидата?

З боку критиків, фільм отримав багато зауважень, головне серед яких – мова. Герої «Сотки» говорять до глядача російською мовою в оригіналі фільму і тільки в додатковому дубляжу – українською. Звісно, це викликало деякі запитання. Щодо самої ідеї і виконання критичних зауважень не було.

Прем’єра: 1 березня 2018

«Викрадена принцеса» Олег Маламуж

Звісно, мова йде не лише про кінострічки, але й про анімаційні досягнення. Мультфільм «Викрадена принцеса» знятий за мотивами твору «Руслан і Людмила» російського поета Олександа Пушкіна, був закуплений для показу у декількох країнах світу ще до випуску, майже одразу після заяви про початок роботи над ним. Саундтреки до фільму записали відомі українські виконавці – група «Время и стекло», Джамала. Також у записі музичного супроводу взяв участь клавішник групи Океан Ельзи Милош Елич. Історія розповідає про сміливого мандруючого артиста Руслана, який має врятувати княжну Людмилу від страшного чародія.

Мультфільм став переможцем Дев’ятого пітчингу Держкіно. Коментарі щодо картини різняться – деякі українці відзначають надзвичайний підйом у рівні анімації, інші – негативно коментують схожість з мультфільмами Disney.

Прем’єра: 7 березня 2018 року

Очікуємо на прем’єри

«Бобот та енергія Всесвіту» Максим Ксьондо

Неймовірна фантастична історія чекає на глядачів вже в кінці цього літа. Цей сімейний фільм – історія про одного мрійника, який стає свідком протистояння позаземних сил. Чи вдасться врятувати Землю від цієї війни? Хто стане тим героєм, який подарує нашому Всесвіту надію? Чи може простий мрійник виявитися сильнішим за інопланетних істот? Вже зовсім скоро відповіді на всі ці питання з’являться на великих екранах міст України.

Творці стверджують, що тізер фільму був знятий російською мовою лише задля показу грузинським інвесторам. Сама стрічка має бути повністю україномовною. Цікаво, що половину вартості фільму оплатило Державне агентство України з питань кіно, а другу, як стверджує продюсер, грузинська компанія. Зйомки фільму завершилися ще у 2017 році, до нині продовжувалася робота над комп’ютерною графікою. Саме вона й складе більше половини фільму.

Прем’ра: 30 серпня 2018

«Клара» Олександр Кліменко

Один раз на тисячу років у казковому сівті з’являється маленький чарівний дракончик. За його силу та чари борються добро й зло. Цього разу, зло могло перемогти, якщо б волею випадку вони не втратили диво-малюка. Клара – головна героїня мультфільму, бере на себе надзвичайно важливу для всього казкового світу задачу – врятувати дракона. Як наша героїня реалізує цю задумку?

Робота великого колективу має бути презентована глядачам вже у жовтні цього року. В лютому у світ вийшов перший тізер-трейлер анімаційного фільму. Режисер не залишив цього мультфільму без комічних моментів. Реалізується проект найбільшою анімаційною компанією України Імідж Пікчерс.

Прем’єра: 4 жовтня 2018

«Черкаси» Тимур Ященко

Символічна прем’єра на День Незалежності України. Фільм «Черкаси» ще до свого виходу на великі екрани вже встиг запам’ятатися глядачам. Кінострічка розповідає про оборону однойменного морського тральщика, який було заблокованого російськими військами у березні 2014 року під час анексії Криму. Фільм, який можна віднести до документальних, питання, яке й досі є актуальним для кожного українця.

Створювався фільм за підтримки Держкіно України. Зйомки відбувалися в Одесі (кримські сцени), Києві та на Чернігівщині.

Прем’єра: 24 серпня 2018

Не зважаючи на те, що український кінематограф тільки починає набирати популярність, цього року нові фільми наших режисерів отримують високі оцінки від глядачів на онлайн-платформах для перегляду. Очевидно, що рівень нашого кіно зростає, адже з практикою та досвідом приходить той ідеал, до якого прагнуть не тільки наші вітчизняні режисери та актори, але й голлівудські професіонали. Тому очікуємо на прем’єри, а якщо ви ще не бачили фільмів, що вже вийшли у прокат, поспішайте – мистецтво чекає на вас!


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla