Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

У Запорізькій області Docudays UA стартував із смт Чернігівки

- Мене дуже вразило, як бабуся їла морозиво разом з онуком, - ділиться враженнями одна з глядачок після перегляду фільму "Бабця" в смт Чернігівці. - І як люди різних поколінь можуть вільно спілкуватися між собою, говорити на різні теми.

 

- Так, ми мало спілкуємось з бабусями і дідусями, нам здається, що ми дуже різні і в нас немає спільних інтересів. Ми завжди говоримо про те, що в наші часи все інакше. І бабусі про це говорять. Та й у нас відсутня традиція спілкування з іншим поколінням. Нібито і цікаво більше дізнатися про життя, але... - задумливо вступає в обговорення старшокласниця. - Думаю, якщо спитати, то вони будуть розповідати.

- Цікаво, як вони говорили про війну. Всі нібито по-різному, бо кожна з них бачила її зі своєї позиції, але спокійно, на скільки це можливо. Мабуть, тому що вже минуло багато часу, і вони вже дивляться на війну трохи зверху, як споглядачі, - доповнює чоловік середнього віку. - І вони навіть вбачають у війні уроки не тільки для країни в цілому - щоб не повторювати історію, але й знаходять якийсь позитивний вплив і для себе особисто. Як бабуся, яка перебувала у концтаборі, і сформувала цінності, виходячи з цих обставин.

Навколо тем взаємодії поколінь, сприйняття війни англійської шпигунки, танцівниці з нацистської Німеччини й угорки-комуністки, яка пережила Голокост, точилось обговорення після перегляду фільму "Бабця" в рамках Міжнародного Мандрівного фестивалю Docudays UA у смт Чернігівці, звідки стартував у Запорізькій області. Організований показ Громадською організацією "Культпрожектор", офіційним партнером Docudays UA у Запорізькій області.

 


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla