Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Три погляди на одну війну і два на один фільм

У Запоріжжі в “Арт-Хабі” 10 жовтня відбувся показ фільму “Бабця” в рамках Міжнародного Мандрівного фестивалю Docudays. Це був другий показ у Запорізькій області цього фільму.

 

Важливою складовою Фестивалю є й обговорення побаченого після перегляду. І спостерігання сприйняття глядацькою аудиторією подій, діалогів, які подає документальне кіно.

У фільмі три жінки, які пережили ІІ Світову війну. Одна — з Німеччини, яку захоплював націонал-соціалізм, друга — угорська єврейка, яка перебувала в концтаборі, третя — англійка-розвідниця. У кожної з них було своє бачення того, що відбувалось, і в фільмі вони розповідають не тільки про свою долю, а й про сприйняття однієї “спільної” для них події. Розповідають своїм онукам.

Якщо при першому показі “Бабці” у смт Чернігівці обговорення більше стосувалось відносин між різними поколіннями, то у Запоріжжі глядачі зробили більший акцент саме на тематиці війни. Як змінювалось ставлення до жахіття? Як стало можливим говорити про нього вже більш спокійно? Досвід? Побачені уроки? Або це вже просто була спроба підбити підсумки життя і прийняти все як було — згори, відсторонено?

Побачили у багато аналогій із сьогоденням. І щодо “звичного життя”, коли поряд йде війна, і про відкритість людей та підлаштування до думки більшості.

Цей показ був організований офіційним партнером Фестивалю у Запорізькій області — Громадською організацією “Культпрожектор”.

Фото можна побачити тут

 


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla