Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

“Звороній бік усього”, або Подивитися на себе через іншу країну

У LOFT Млин 14 жовтня дивилися й обговорювали фільм "Зворотній бік усього" в рамках Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини”.

 

Події Сербії дуже схожі на ті, що відбуваються в нашій країні. І в більшості випадків можна говорити і про подібне ставлення до розпаду Союзу і Югославії, до революції, - зауважив один із глядачів під час обговорення, з думкою якого погоджуються більшість присутніх. - Важливо, щоб ми врахували помилки і змогли знайти інший шлях”.

Мабуть, цю історію мають пройти різні держави, - продовжує жінка, що сидить поряд. - І винести уроки”.

Порушують й ті самі проблеми, що є і в Україні. “Відповідальний політик — той, що робить те, що говорить, обіцяє”. Це хоча б озвучує Сербіяна (головна героїня. - ред.). Але й сама порушує, спочатку нібито відмовляючись обіймати посаду міністра освіти, а потім все ж таки опиняється у кріслі”, - зауважує глядач.

Але ж має хтось робити зміни. А справді активних, які готові і щось запропонувати, і зробити дуже мало. Головне — щоб вони взагалі були. Тоді хоч потрохи щось буде змінюватися”, - намагаються пояснити свою позицію і “виправдати” героїню присутні.

Торкнулися й теми революцій. “Революції розчаровують багатьох. Якщо наступного дня всі натхненні і на щось сподіваються, то не побачивши кардинальних змін, приходить розчарування, що все було марним”, - висловлюється дівчина.

Люди чекають на швидкі зміни, але мало тих, хто готовий взяти відповідальність на себе”, - доходять висновку.

Показ був організований офіційним представником Фестивалю у Запорізькій області — громадською організацією “Культпрожектор”.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla