Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Docuday UA у Остриківці:"Віддалений гавкіт собак"

У селі Остриківка 19 жовтня зібралися в молодіжному хабі люди різного віку для перегляду фільму "Віддалений гавкіт собак" в рамках Міжнародного Мандрівного фестивалю Docudays UA.

Повна тиша і завмирання подихів поки на екрані кадри. Тиша протягом перших хвилин після завершення титрів. Співчуття маленьким хлопцям, які живуть поряд з війною, чують вибухи і постріли від підлітків, засудження матері, яка обрала життя з новим чоловіком і залишила дитину на бабусю біля зони бойових дій, захоплення кадрами, коли діти стріляють зі справжньої зброї від глядачів-хлопців і переживання, що буде з дітьми, якщо раптом щось стане з бабусею від жінок старшого віку. Потім розмови про майбутнє дітей, які змушені побачити такі страхи, і чи потрібно показувати такі фільми.

- Люди мають пам’ятати, що поряд війна, що постійно гинуть люди, відстоюючи Україну, - зауважує глядачка. - Не тільки для співчуття, але й для того, щоб цінували життя і державу, яка дається багатьма життями, великою кров’ю. Заради нас.

Показ і обговорення фільму "Віддалений гавкіт собак" відбулось в Остриківці завдяки офіційному партнеру Docudays UA Громадській організації “Культпрожектор”.

 


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla