Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Docuday UA в Комишувасі: "Прозоре світло"

У смт Комишуваха 20 жовтня в рамках Міжнародного Мандрівного фестивалю Docudays UA фільм "Прозоре світло" дивились і дорослі і підлітки.

 

Тема різних поколіннь і пошук свого складного місця в житті не залишає нікого байдужим. Саме це побачили глядачі. Проте обговорювава й особливості підходу до роботи та подальшої долі готового творчого продукту, приватний простір і право на власну територію.

- Дорослі не розуміють, що дітям, молоді потрібно реалізуватися, і що вони можуть мати своє бачення, як правильно робити, - обурюється дівчина-підліток. - Чому батько постійно диктує, підказує, як правильно. Чому дорослі не думають про те, що вони не завжди праві і можуть чогось не знати, не встигати за новітніми технологіями?

- Батько краще розуміється на тому, як робити кіно, - відповідає глядач більш старшого віку.

- Але й дідусь-винахідник не дозволяє Беко знімати, - продовжує дівчина.

- Це ж приватний простір. Людина має право на свою територію, на свої забаганки врешті-решт. Можливо, у спальні не прибрано, може щось власне, таємниче так є, що не має бачити хтось інший, чужий.

- Якщо б дозволили Беко знімати нормально, то мали б змогу прославитися. Якщо б виклав у Ютуб, то про винахідника і його досягнення дізналися б більше людей. А так показали тільки те, що цікаво тільки дідусю.

Показ і обговорення фільму "Прозоре світло" відбулись завдяки офіційному партнеру Docudays UA Громадській організації “Культпрожектор”.

 


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla