Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Що важливіше: Стратегія Розвитку Запорізької області чи План її реалізації?

“Стратегія регіонального розвитку в Запорізькій області: досягнення розробки та перспективи впровадження”, за цією темою круглий стіл відбудеться о 14.00 5 лютого в приміщенні Запорізької обласної ради: м. Запоріжжя, просп. Леніна, 164, зала 300 (3-й поверх).

 

Відомо, що Стратегія розвитку будь-якого регіону потребує розроблення та наступного виконання Плану реалізації цієї стратегії.  Запорізька область поки що має лише проект Стратегії регіонального розвитку до 2020 року, що найближчим часом буде розглянутий депутатами обласної ради. На даному етапі завершено збір ідей проектів до Плану реалізації зазначеної запорізької Стратегії. На черзі – дуже відповідальний етап роботи, що пов’язаний із відбором проектів.

У багатьох виникає класичне питання, щодо співвідношення теорії з практикою. Тобто, що є важливішим для дійсного розвитку і збільшення добробуту всієї Запорізької області: докладно розроблена але теоретична Стратегія Регіонального Розвитку області до 2020 року чи дієвий План її реалізації? Чи може Запорізька область у нинішніх складних умовах більш ефективно претендувати на український і європейські ринки для запорізької продукції, загальний соціальний та економічний розвиток у процесі проведення децентралізації та європейської інтеграції України?

Разом спробуємо розібратися у вказаних та інших актуальних питаннях і запропонувати рекомендації для дійсного сталого розвитку Запорізької області.

Захід проводиться в рамках проекту «Регіональна політика в Україні: громадський моніторинг стратегій регіонального розвитку», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з Запорізькою правозахисною лігою «Універсал» у складі Асоціації регіональних аналітичних центрів, Інститутом громадянського суспільства, Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», Офісом Ради Європи в Україні за підтримки Європейського Союзу.

Додаткові питання за телефоном: (097) 972-19-51

Координатор: Ігор Зубко


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla