Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

З «Майстернею активних громадян» переможемо корупцію!

27 лютого 2016 року у місті Запоріжжі відбувся перший тренінг від Майстерні активних громадян та Інституту Медіа Права. До участі було запрошено жителів Запорізької області, які мають активну громадянську позицію, зокрема, представників громадських організацій, волонтерів, учасників громадських рухів чи антикорупційних кампаній, журналістів, активних студентів, котрі зацікавлені в ініціюванні громадських кампаній чи антикорупційних проектів або у залученні до діяльності діючих рухів та кампаній.

 

На тренінгу, відібрані на конкурсній основі учасники дізналися, що таке корупція, її види та як їй протидіяти. А також, які закони України регулюють антикорупційну сферу; що таке антикорупційні кампанії; як запит на інформацію можна використовувати з метою контролю влади; як використовувати державні та громадські реєстри в антикорупційній діяльності; про досвід та ті дієві інструменти, які використовуються успішними організаціями, рухами коаліціями такими, як Реанімаційний Пакет Реформ, Рух ЧЕСНО, Інститут Медіа Права, Центр політичних студій та аналітики, Центр UA, Transparency International Україна, Громадянська мережа ОПОРА для подолання корупції.

 

Проект «Майстерня активних громадян» виконується в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що реалізується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla