Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

«Жінки і конфлікт в Україні»: у Токмаку зупиняється фотовиставка

У четвер, 19 травня, о 15.00 в Токмацькому міському краєзнавчому музеї (вул. Революційна, буд. 29) відбудеться відкриття фотовиставки "Жінки і конфлікт в Україні".

 

Фотовиставка створена Фондом Народонаселення ООН в Україні та Українським Жіночим Фондом у співпраці із Міністерством соціальної політики і вперше була презентована у Києві у грудні 2014 року. Відтоді виставка мандрує Україною: демонстрації відбулися в Харкові, Вінниці, Сєвєродонецьку, Житомирі, Маріуполі, Білій Церкві, і відтепер ми зможемо побачити її в Запорізькій області.

Близько 40 робіт, що були відібрані для виставки, розповідають історії українських жінок, які виконують різні ролі в надзвичайно нелегкий час для України – жінки-солдатки, жінки-лікарки, жінки-добровольці, жінки-волонтерки і т.д.

Метою фотовиставки є привернення уваги суспільства до проблем ґендерного насильства, а також стимуляції активних дій, спрямованих на подолання насильства щодо жінок і дівчат, адже ґендерне насильство це порушення прав людини.

Ініціатором проведення фотовиставки "Жінки і конфлікт в Україні" в Запорізькій області (м. Токмак та смт Чернігівка) виступила молодіжна громадська організація «Інститут громадського розвитку «Ортега-і-Гасет» у партнерстві з Токмацьким краєзнавчим  музеєм.

У заході візьмуть участь представники влади і громади.

 

 

Будь ласка, звертайтеся за додатковою інформацією до Наталії Жукової, Голови молодіжної громадської організації «Інститут громадського розвитку «Ортега-і-Гасет», тел. 068 927 83 29

ел. адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla