Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Активні жителі Запоріжжя навчилися проектному менеджменту та ефективним комунікаціям

23-24 травня відбувся воркшоп з проектного менеджменту та ефективних комунікацій для жителів м. Запоріжжя. В ході заходу, учасники отримали унікальні знання по ефективній організації будь-якого заходу від Дениса Блощинського, співзасновника Фундації Соціальних Інновацій «З країни в Україну». Крім того, гостьовим спікером була Ярина Мельник – координатор проекту  «Ревіталізація Підзамча» котра розповіла про свій надихаючий досвід роботи по облагородженню малих міст.

 

Активісти не лише прослухали унікальну за досвідом лекцію від спікерів, а й розробили та захистили власні проекти, котрі вони планують втілити для розвитку та благоустрою Запоріжжя. Загалом же, такі ж воркшопи в рамках проекту Фестиваль «З країни в Україну» відбулися в 11 містах сходу та півдня України, в тому числі: Покровськ, Бахмут, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Старобільськ, Костянтинівка, Нікополь, Бердянськ, Маріуполь та Кривий Ріг. Також, 4-5 червня, після навчання у всіх цих містах відбудеться загальний з’їзд всіх майбутніх координаторів фестивалю в Харкові, а після цього, в липні (23-24 числа) відбудеться сам Фестиваль «З країни в Україну».

Денис Блощинський – основний спікер зазначив наступне: «Велике індустріальне місто підтвердило тезу про те, що великий урбан народжує великі ідеї. Учасники воркшопу продемонстрували не просто свій погляд на проблеми, а представили концептуальне бачення розвитку цілих культурних кластерів у Запоріжжі. Серед учасників воркшопу були присутні організатори фестивалів та культурних подій, представники громадських обєднань та влади. Різноманітність складу продемонструвало всім нам бажання розвиватися в надшвидкому сучасному темпі. Після такого воркшопу ми точно знаємо, що Фестиваль «З країни в Україну» в Запоріжжі буде унікальним та успішним!»

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla