Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Наскільки якісними є бюджетні програми Запоріжжя?

Відповідь на це питання шукатимуть експерти і представники ГО «Хортицький Інститут» та ГО «Богуслав Січ», спільно з коаліціями громадських об’єднань «Запорізька Рада Реформ» (м.Запоріжжя), «Рада Експертів» (м. Кропивницький), «Коаліція Реформ Богуславщини» (м .Богуслав), Коаліція ГО "Тернопільський центр реформ" (м. Тернопіль) та ГО «Нові активні Українці» (м.Хмільник) за підтримки «Інституту висвітлення війни та миру» (IWPR), що розпочинають моніторинговий проект, спрямований на оцінку якості місцевих бюджетних програм.

 

З метою проведення об’єктивної оцінки, місцеві координатори проекту у п’яти містах використовуватимуть методологію, розроблену експертом Центру «Ейдос» Володимиром Тарнаєм у рамках проекту «Прозоре місто».

Предмет моніторингу – процес розробки, виконання та звітування про виконання бюджетних програм на місцевому рівні.

Мета моніторингу полягає в проведенні об’єктивної та незалежної оцінки якості всіх складових бюджетного процесу в частині програмно-цільового методу бюджетування.

З 01.10.2018 по 31.03.2019 командою проекту у відповідності до методології буде проаналізовано по 2 бюджетні програми в кожній місцевій раді п’яти міст, де здійснюється проект, а також, проведено їх порівняльний аналіз та сформовано рекомендації щодо вдосконалення та підвищення ефективності виконання цих програм.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla