Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Що потрібно для створення муралу в Запоріжжі?

50 тисяч гривень, тиждень роботи і моральна підтримка містян – цього достатньо, щоб один будинок в центрі Запоріжжя перетворив навколишній простір. Ці дані були озвучені на прес-конференції за проектом «Сучасне місто», у перший етап якого на будинку по пр. Соборному, 150 вже найближчим часом буде завершено мурал (зображення на фасаді).

На сьогодні все залежить від погодних умов, бо технічні питання вже вирішено. Хоча стикнулися з багатьма. Висотність будинку й велика кількість електропроводів завадили роботам за допомогою підйомників і малярних люльок, які використовують найчастіше в такому процесі. Знайшли вихід і людину, яка погодилась допомогти: Олександр Шкаліков – не тільки альпініст, але й художник. Тож зображення буде виконано якісно. За словами Олександра, попри зауваження від декого з користувачів Facebook щодо кольорів та самого зображення, все символічно: дівчина – це Україна, а птах – надія. До того ж буде напис українською – «Все, що тобі потрібно, – це любов».

Представники проекту – ГО «Культпрожектор», ГО «Укрпростір» і команда «Антіква» – відповіли на запитання, які найчастіше ставлять у соцмережах.

 

Щодо причетності до проекту активіста Дениса Антюхова: жодного відношення він до даного муралу не має.

Мешканці задоволені, що було обрано саме їх будинок і всіляко допомагають реалізувати проект. Організаційно долучилась і Олександрівська райадміністрація.

На першому етапі проекту «Сучасне місто» – до кінця року – це буде єдиний мурал, хоча вже сьогодні є пропозиції від жителів інших будинків Запоріжжя прикрасити фасади. Пропонують співпрацю навіть і активісти і влада Енергодару. Однак до весни (через погодні умови) проект буде зосереджений на обговореннях наступних зображень і пошуку фінансування для втілення ідей.

«Ми ставили собі за мету активізувати громаду, – акцентував Володимир Кравчук, представник БФ «Фундація «З країну в Україну», за підтримки якого стало можливим впровадження проекту в Запоріжжі. – І цієї мети вдалося досягти співпрацею влади, громади і культурного середовища».


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla