Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

У Запоріжжі триває набір учнів на безкоштовні курси англійської мови

3 листопада у Запоріжжі стартували курси з англійської мови для дітей з малозабезпечених і соціально незахищених родин. 20 учнів віком від 13 до 16 років на конкурсній основі отримають стипендії від Посольства США на навчання протягом двох років. Після успішного закінчення курсів, відвідування мовних таборів і при громадській активності випускники курсу отримають сертифікати від посла США, а у найкращих буде можливість поїхати на стажування до Сполучених Штатів.

 

На відкритті 9 учнів вже отримали сертифікати на навчання. Ще 11 осіб будуть відібрані протягом найближчого часу. Серед вимог – загальна успішність у школі та бажання навчатися, мотивація. Проте рівень знання англійської не найголовніше.

«Але ця програма – не лише привілеї, а й відповідальність», – зазначив керівник Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні Джон Сілвер. Ті учні, які пропустять 30% занять, будуть позбавлені подальшого фінансування. Тому формується і група резерву.

Заняття відбуватимуться в ігровій формі, приділятиметься увага не тільки вивченню граматики, а й розвитку комунікативних навичок, вивченню історії та традицій.

Стипендіальна програма працює у 80 містах світу. В Україні працює з 2012 року. Запоріжжя стало дев’ятим у країні і третім в області – після Токмаку і Чернігівки.

Як подати заявку на участь у конкурсі, можна дізнатись укоординатора програми у Запоріжжі Миколи Колодяжного за телефоном 067 614 10 53 або написавши на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

 

 

 


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla