Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Фестиваль «Запоріжжя – місто з яйцями» розпочався фотовиставкою

У Запорізькому обласному краєзнавчому музеї 9 квітня відкрилась фотовиставка в рамках фестивалю «Запоріжжя – місто з яйцями». Другий рік поспіль роботи Андрія Рибальченка, Валентина Бурого, Віталія Дзюби, Катерини Клочко, Леоніда Кобасіна, Олени Мозгової нагадують про події 13 квітня 2014 року, які здобули назву «яєчна неділя».

 

– Ми в той день разом з мамою та сином стояли біля облдежрадміністрації, – згадує відвідувачка виставки й учасниця подій того дня Лариса. – Хтось сказав, що на бульварі Шевченка починають мітинг сепаратисти. Ми всі побігли туди. Спочатку було не дуже багато народу, але люди весь час підходили. Страшно не було, бо поруч були всі свої. Зустріли Шацького, він тоді вже був прокурором. І, уявляєте, він нам каже: «Розходіться. У них санкціонований мітинг». Нам каже, а не їм... Ми теж кидали яйця. Правда, не завжди долітали, іноді доставалося міліції, яка стояла посередині між нами та прихильниками "руського мира".

 Цього року виставку доповнили роботи Володимира Красноголового.

 

 

 

За словами організаторки фотовиставки Юлії Кривенко-Кирової, виставка залишиться в музеї. А запоріжців запрошують у неділю, 9 квітня, відвідати фестиваль «Запоріжжя – місто з яйцями», який розпочнеться о 12 годині флеш-мобом «Крапанка Zp» на Алеї Слави. Звідси о 12:30 стартує вело-квест «Вкруту». В ході фестивалю також заплановано:

з 13:00 до 16:00 у Запорізькому обласному центрі молоді запланована Писанкова студія «Писанка Zp»,

з 14:00 до 16.00 на площі Маяковського – відкритий мікрофон «Гоголь-Моголь», ліплення вареників, літературні читання,

у Запорізькому обласному краєзнавчий музей – фото-сушка «В клярі»,

о 16:00 в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться нагородження переможців конкурсу «Дряпанка», а з 16:30 – показ мультфільму «Круті яйця».

 

 

 

 

 


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla