Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Приморський районний суд отримав нове приміщення

– У нашій родині – новосілля. Приморський районний суд отримав нове приміщення, яке відповідає всі сучасним вимогам і європейським нормам судочинства, – зазначив голова Апеляційного суду Запорізької області під час урочистого відкриття 11 травня.

 

З 2013 року, коли нову будівлю отримав районний суд у Бердянську, це перша така подія. Але, за словами голови Державної судової адміністрації України Зеновія Холоднюка, до 2020 року належні приміщення  мають бути в усіх судах країни. У державному бюджеті на це передбачені кошти. Вже цього року – 813 млн грн, з яких до Запорізької області спрямують 21 млн.

Ремонт нової будівлі Приморського районного суду Запорізької області тривав з листопада 2015 року по квітень 2017 року. Загальна вартість робіт –  4,3 млн грн.

– Символічно, що саме в день, коли Україна отримала від Ради ЄС підтвердження безвізового режиму з європейськими країнами, відбувається відкриття нового приміщення суду, – зауважив голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

– Реформа судової системи відбувається, йдемо до європейських стандартів, до електронного суду, – говорить голова Ради суддів Валентина Симоненко. – Важливо, щоб доступ до правосуддя був зручним для людей.

Нове приміщення, розташоване за адресою м. Приморськ, вул. Соборна, 84, відповідає сучасним вимогам щодо здійснення судочинства. Зали судових засідань забезпечені засобами технічної фіксації судових процесів і системами відеоконференцзв’язку, загородження зі скла для підсудних, камери для тримання підсудних та конвойне приміщення, окремі кімнати для адвокатів та прокурорів для роботи з матеріалами справ, передбачено додаткове окреме приміщення для давання показань свідками, що не можуть бути присутніми безпосередньо в залі судових засідань під час судового процесу. Створено умови для людей з обмеженою мобільністю. Наявні охоронна тривожна сигналізація, стаціонарний та ручний металодетектори, систему зв’язку між залами судових засідань та конвойним приміщенням, «тривожні кнопки», виведені на пульт приміщення судової охорони. Приміщення для прийому та видачі кореспонденції розташовані у холі суду безпосередньо біля вхідних дверей.

– Нещодавно в Приморську створена об’єднана громада, зараз в ній відкривається нова будівля суду. Це – поштовх для розвитку громади, – зауважив заступник голови Запорізької ОДА Едуард Гугнін. – Реформи мають бути не тільки зсередини, а й ззовні. У цьому році вперше були виділені кошти на ремонт судів. Потрібно, щоб люди відчували підтримку держави.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla