Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

«Товариство Лева» запрошує на тренінг громадських активістів Запоріжжя та Запорізької області

23-24 травня 2017 року, на базі коворкінгу Spilno HUB, тренери «Товариства Лева» проведуть спеціальний навчально-практичний захід для громадських активістів Запоріжжя та Запорізької області. Тема тренінгу – «Планування діяльності організації». Для участі у заході потрібна попередня реєстрація. Детальна інформація та форма реєстрації – нижче.

 

Із Запоріжжя почнеться реалізація масштабного міжрегіонального проекту «Підтримка місцевих ініціатив у Східній Україні». Впроваджує його відоме «Товариство Лева» з міста Львів. Очікувані учасники – громадські активісти, представники волонтерських, благодійних рухів, ініціативних груп Харківської, Полтавської, Запорізької, Дніпропетровської, Луганської та Донецької областей.

Проект передбачає тренінгові навчання в кожній з перелічених областей; підтримку відібраних організацій з кожної області у розробці планів свого організаційного розвитку та стратегій діяльності; можливість отримати фінансування в рамках конкурсу міні-грантів; навчальні візити та стажування в громадських організаціях Західної України. Завершенням проекту стане проведення підсумкової міжрегіональної конференції «Форум місцевих ініціатив Східної України».

Першим заходом проекту стане проведення у Запоріжжі дводенного тренінгу «Планування діяльності організації». Очікувана програма тренінгу така:

- Організаційний розвиток як баланс між зовнішніми та внутрішніми системами організації

- Стратегічне планування як базис для внутрішніх систем організації

- Аналіз попередньої діяльності організації. SWOT-аналіз та PEST-аналіз

- Аналіз зацікавлених сторін (стейкхолдерів) організації: її клієнти, бенефіціарії, партнери, конкуренти

- Матриця BCG («Бостонська матриця»)

- Аналіз послуг/продуктів організації за допомогою «Бостонської матриці»

- Візія організації (бачення майбутнього) та її визначення

- Місія організації та її визначення

- Цінності та принципи організації та їх визначення

- Пріоритетні напрямки діяльності. Матриця продукт-ринок

- Ціль та завдання. Критерії SMART для їх формулювання

- Визначення цілі та завдань для кожного з 3-х пріоритетних напрямків діяльності організації

- План реалізації стратегічного плану

- Взаємозв’язок стратегічного плану та операційного плану.

 

Тренінг відбудеться з 10 години 23 травня до 15 години 24 травня на базі коворкінгу Spilno HUB (4-й поверх Запорізької обласної бібліотеки, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 142). До подання заявок запрошуються громадські активісти Запоріжжя та Запорізької області, як із зареєстрованих організацій, так і з не зареєстрованих ініціативних груп. Організатори забезпечують роздаткові матеріали, кава-брейки та обіди. Учасникам з інших населених пунктів буде компенсована вартість проїзду громадським транспортом та надане проживання.

Подати заявку на участь у тренінгу необхідно до 15 години 19 травня 2017 року за наступною формою: https://goo.gl/d96jzA

Про результати відбору до участі буде повідомлено 21 травня 2017 року. Організатори звертають увагу, що пріоритет у відборі буде надаватися новоствореним організаціям чи ініціативним групам, та представникам районів області.

У Запоріжжі допомогу у реалізації проекту надають коворкінг Spilno HUB та Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека.

Проект «Підтримка місцевих ініціатив у Східній Україні» реалізує Товариство Лева за підтримки Національного Фонду підтримки Демократії (NED) та партнерських організацій Товариства Лева у областях проекту.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla