Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Новий тренінг для громадських активістів Запорізької області від «Товариства Лева»

24-25 червня 2017 року, у Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці, тренери «Товариства Лева» проведуть новий навчально-практичний захід для громадських активістів Запоріжжя та Запорізької області. Тема чергового тренінгу – «Вирішення конфліктів та ведення переговорів». Для участі у заході потрібна попередня реєстрація. Детальна інформація та форма реєстрації – нижче.

 

В Україні продовжується реалізація масштабного міжрегіонального проекту «Підтримка місцевих ініціатив у Східній Україні». Впроваджує його відоме «Товариство Лева» з міста Львів. Очікувані учасники – громадські активісти, представники волонтерських, благодійних рухів, ініціативних груп Харківської, Полтавської, Запорізької, Дніпропетровської, Луганської та Донецької областей.

Після серії навчань у кожній області в результаті відкритого конкурсу буде відібрано організації, котрі отримають експертну та консультативну підтримку у розробці планів свого організаційного розвитку та стратегій діяльності, а також отримають міні-гранти на реалізацію своїх стратегій та проектів. Окрім цього, буде проведено відкритий конкурс на участь у навчальних візитах та стажуваннях в громадських організаціях Західної України.

Другим заходом проекту стане проведення у Запоріжжі дводенного тренінгу «Вирішення конфліктів та ведення переговорів». Очікувана програма тренінгу така:

- Малюнок конфлікту

- Що таке конфлікт, сутність конфлікту

- Типи конфліктів за причиною виникнення

- Коло конфліктів

- Конфлікт даних

- Стилі поведінки в конфлікті

- Тест «Твій стиль поведінки в конфлікті: відмінність інтересів»

- Вирішення конфліктних ситуацій в команді

- Способи вирішення конфлікту

- Що таке переговори

- Переговорна вправа «Мікропроцесори»

- Позиційні переговори. Принцип BATNA

- Переговорна вправа «Страусині яйця»

- Проблемні переговори

- Тест «Профіль учасника переговорів».

Навчання проведуть Андрій Нечипорук та Ігор Добко, досвідчені тренери «Товариства Лева».

Тренінг відбудеться з 10 години 24 червня до 15 години 25 червня у  лекційному залі Запорізької обласної бібліотеки (м. Запоріжжя, пр. Соборний, 142).

До подання заявок запрошуються громадські активісти Запоріжжя та Запорізької області, як із зареєстрованих організацій, так і з не зареєстрованих ініціативних груп. Організатори забезпечують роздаткові матеріали, кава-брейки та обіди. Учасникам з інших населених пунктів буде компенсована вартість проїзду громадським транспортом та надане проживання.

Подати заявку на участь у тренінгу необхідно до 18 години 20 червня 2017 року за наступною формою: https://goo.gl/forms/oxPAgdqrCRZjzcIr2

Про результати відбору до участі буде повідомлено 22 червня 2017 року.

У Запоріжжі допомогу у реалізації проекту надають коворкінг Spilno HUB та Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека.

Проект «Підтримка місцевих ініціатив у Східній Україні» реалізує Товариство Лева за підтримки Національного Фонду підтримки Демократії (NED) та партнерських організацій Товариства Лева у областях проекту.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla