Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Ленінський районний суд Запоріжжя визнав безпідставним клопотання прокурора щодо судді О. Бойка

За інформацією судового інфомедіацентру Запорізької області, "23 серпня 2017 року в приміщенні Ленінського районного суду Запоріжжя слідчим суддею було розглянуто клопотання прокурора про обрання запобіжного заходу судді Орджонікідзевського районного суду Бойку Олександру Юрійовичу у вигляді особистого зобов’язання. У ході судового засідання прокурором не було доведено всіх обставин, передбачених ч. 1. ст. 194 КК України (наявність обґрунтованої підозри, існування ризиків), тому клопотання визнано безпідставним та в задоволенні відмовлено.

 

Наразі  Вищою радою правосуддя продовжується розгляд "Повідомлення про втручання в діяльність суддів" Орджонікідзевського районного суду в м. Запоріжжя Бойко О.Ю. щодо втручання прокуратури Запорізької області у діяльність судді та впливу на незалежність суду".

Нагадаємо, 22 серпня судді Орджонікідзевського суду м. Запоріжжя Олександру Бойко вручено клопотання про обрання запобіжного заходу у зв'язку з оголошеною підозрою про начебто вчинення злочину, передбаченого ст. 375 КК України – винесення завідомо неправосудних рішень.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla