Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

100 доль: у Запоріжжі обговорять, як переселенці захищають себе у судах

11 грудня об 11:00 в готелі «Театральний», вул. Троїцька, 23, м. Запоріжжя відбудеться круглий стіл «100 доль: як переселенці захищають себе у судах».

Під час заходу представники БФ «Право на захист» презентують збірку «100 доль». До збірки ввійшли історії пенсіонерів з Донбасу, яким припинили пенсійні виплати. Судові справи цих переселенців супроводжували чи супроводжують нині юристи Фонду. Правозахисники розкажуть, з якими саме проблемами під час судового захисту стикаються переселенці, та що потрібно робити для їхнього вирішення.

У заході візьмуть участь представники Агентства ООН у справах біженців (UNHCR), Пенсійного Фонду України, Управління соціального захисту населення, Ощадбанку, інших зацікавлених організацій та переселенці. 

Також під час круглого столу учасники заходу: 

   проаналізують проект Закону України «Про державний бюджет України на 2018 рік» в контексті забезпечення прав й потреб ВПО та осіб, що постраждали від конфлікту;

   наведуть свіжі статистичні дані, отримані під час регулярного моніторингу КПВВ, та розкажуть, що саме змушує людей перетинати лінію зіткнення.

 Учасники:

Юлія Трало, координатор з питань надання правової допомоги БФ «Право на захист»;

Анастасія Калашник, керівник Запорізького офісу БФ «Право на захист»;

Вадим Стремоухов, адвокат Запорізького офісу БФ «Право на захист».

Захід організовано в рамках проекту «Адвокація, захист та правова допомога ВПО», який підтримує Агентство ООН у справах біженців (UNHCR).

Запрошуємо до спілкування та обговорення вищезазначених питань.

Запрошуються журналісти усіх ЗМІ.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. +38 (093) 025 6388 або електронною поштою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (Антон Лисенко)

 


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla