Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Навіщо в Запоріжжі медіашкола з децентралізації

У Запоріжжі 6-8 грудня відбувся тренінг «Медіашкола з децентралізації для українських регіональних журналістів». Всеукраїнський проект Академії української преси за сприяння Програми «U-LEAD з Європою» за інформаційної підтримки Національної спілки журналістів України. спрямований на підвищення якості фахового висвітлення реформи децентралізації в Україні. Медіашкола відбудеться в 24 областях України.

 

Юлія Гуза, координатор проектів Академії української преси зазначила, що подібні заходи є необхідними та корисними. Кожен учасник в рамках заходу створює матеріал на суспільно важливу та актуальну тему. Тим самим не лише переймаючи журналістський досвід від колег, а й поглиблюючи знання з децентралізації.

Участь у тренінгах взяли журналісти онлайн та друкованих ЗМІ Запорізької області, які пишуть про реформу децентралізації та прагнуть вдосконалити свої знання та вміння, а також ініціативні студенти ЗНТУ за спеціальністю журналістика».

Медіа-тренер Дмитро Гамаш порадив майбутнім журналістам: «Перша порада – записувати у свою контактну книжку якомога більше номерів, електронних пошт журналістів, які займаються темою децентралізації. Тому що ви, здобуваючи фах, не знаєте точно, де будете працювати. Моя порада - зараз цією темою цікавитися, бо якщо ця реформа ще буде тривати два-три роки і ви будете працювати в цій темі через п’ять років, ви зможете вийти за межі журналістики і стати експертом з цього питання. Про тему, яка є основною у вашій творчості, ви повинні читати, відслідковувати та думати кожного дня. Чим більше ви будете присвячувати часу для думання над темою, тим більш досконалішою вона буде. Підходьте до тематики з іншого боку, не так як звикли показувати форматно, а створюйте ексклюзив».

Аспектам і цілям процесу децентралізації не навчають у школах і детально не пояснюють у вишах, хоча ці відомості є соціально важливими. Тренінг – це не стільки опанування, скільки створення нових знань, нового сприйняття звичних речей, нового погляду на світ і себе в цьому світі, нового ставлення до обставин, досвіду, цінностей і лідерству.

Як підсумок Віталій Загайний, тренер, голова правління Центру громадянських ініціатив (Львів) зазначив: «Подібні тренінги – це чудова нагода для самоосвіти та можливість поповнити свій соціальний капітал – збагатити контакти, що стануть корисними у майбутній професійній діяльності, покращити вміння з підготовки своїх власних матеріалів практикуючись разом із досвідченими журналістами».

Учасники тренінгу отримали необхідні знання для підготовки аналітичних матеріалів в онлайн та друкованих ЗМІ. Після участі у тренінгу та публікації кінцевого продукту журналісти матимуть змогу знову обмінятися та поділитися своїм досвідом. По завершенню проекту роботи журналістів будуть опубліковані у збірнику, присвяченому висвітленню питань децентралізації.

 

 

 

 


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla