Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

У Веселому відбувся перший в ОТГ Ярмарок спорту

26 травня Веселівська об'єднана територіальна громада стала центром активності Запорізької області. Саме сюди з'їхалися представники спортивних колективів, федерацій, дитячих спортивних шкіл Запорізької області, а також з інших областей України, щоб взяти участь у Ярмарку спорту. Основна ідея заходу полягала в популяризації понад 10 представлених видів спорту та активностей. Якщо прихильників футболу, волейболу та боксу вже багато, сумо, паркур і воркаут бачили, то з мікс-файтом і бойовим греблінгом дехто тільки знайомився.

 

Ярмарок спорту відбувся за сприяння Асоціації спортивних організацій і Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” та Мінрегіону України.

У рамках заходу відбувся Другий Всеукраїнський легкоатлетичний забіг “Сьома миля”, у якому взяли участь 60 представників Запорізької області (з Веселівської ОТГ, Мелітополя, Енергодара, Токмака, Запоріжжя, Дніпрорудного), Нової Каховки, Дніпра, Києва, Кривого Рогу, Нікополя, Новотроїцька. У Першому обласному турнірі з футболу на честь пам'яті Костянтина Міщенка зіграли команди ОТГ області. Під час Ярмарки діти і батьки змагалися зі спортивного орієнтування, займалися скелелазінням, грати в дартс, перетягували канати, вболівали за боксерів і борців.

Ярмарок спорту у Веселівській громаді — це продовження ініціатив Концепції розвитку спорту і спортивної інфраструктури в ОТГ Запорізької області, розробленої Запорізький Центром розвитку місцевого самоврядування, — зауважив директор Центру Олександр Свистун. — Минулого року ми провели Кубок з футболу серед команд об'єднаних територіальних громад Запорізької області, цей досвід сьогодні вже поширюється в інших регіонах України. Ярмарок спорту — це вже більш масштабний захід.

Участь у Ярмарку взяли не тільки представники Веселівської ОТГ, а й інших громад, зокрема Оріхівської, Чкалівської та ін., а також населених пунктів, які тільки готуються до об'єднання. Сподіваємось, що участь у таких заходах покаже перевагу створення ОТГ, сприятимуть розумінню сили в об'єднанні зусиль та активізує населення для створення громад”.

У майбутньому планується проведення Ярмарок спорту в інших громадах області.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla