Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Новоутворені ОТГ Запорізької області навчаються першим крокам

Загальні збори для обговорення створення об'єднаної територіальної громади, підготовка документів, отримання висновків, призначення та проведення виборів вже у новоутворених громадах - це тривалий процес. Після обрання нових представників органів місцевого самоврядування ОТГ починає власне самостійне життя. І тут виникає необхідність у допомозі, адже збільшується кількість повноважень, змінюється підхід до ведення фінансів та управління.

 

У Запорізькій області вибори 22 грудня 2019 року відбулись у вісьми об'єднаних територіальних громадах - Андрівській Бердянського району, Новомиколаївській Токмацького, Семенівській та Новенській Мелітопольського району, Любицькій і Тернувацькій громадах Новомиколаївського району, Федорівській Пологівського та Малинівській Гуляйпільського району.

З найактуальніших питань на сьогодні, виходячи з досвіду, опубліковані різними організаціями методичні рекомендації, які можна знайти і в електронному вигляді, однак, за словами представників новоутворених громад, живе спілкування зі спеціалістами вони не замінять, адже виникають "свої" питання. А від правильного старту залежить багато. Та й на виправлення помилок витрачається більше часу та зусиль.

Тому представники Запорізького регіонального офісу Програми "U-LEAD з Європою" приділяють особливу увагу першим крокам новоутворених ОТГ, виїжджаючи на консультації безпосередньо на території. Цього року вже відвідали Тернувацьку, Федорівську, Новенську, Семенівську та Андрівську громади. Найбільше питань стосувалосьь реорганізації сільрад, які увійшли до складу ОТГ (окрім центру). Кадрове питання щодо звільнення та прийняття на роботу - одне з актуальних. Велику увагу приділили бюджету, зокрема веденню спільного бюджету всіх рад, що стали частиною ОТГ. Радники Запорізького регіонального офісу "U-LEAD з Європою" також проконсультували стосовно підготовки проектів рішень на майбутні сесії.

 

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

 


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla