Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Конкурс для підлітків вразливих категорій на отримання освітньої стипендії для вивчення англійської у Запоріжжі

Оголошується прийом заявок на участь у безкоштовній дворічній Програмі малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні «English Access Microscholarship Program» (скорочено - Access). До участі у програмі Access запрошуються учні та учениці навчальних закладів міста Запоріжжя, віком 13 – 15 років, які хотіли б покращити рівень володіння англійської мови.

 

Програма Access проводиться за підтримки Посольства США в Україні, фінансується Державним департаментом США, і впроваджується українською громадською організацією «Український Центр Громадянських Ініціатив «Світло» (ГО «УЦГІ «Світло») у співпраці з українськими громадськими організаціями у регіонах її проведення.

Програма Access надає можливість учням з малозабезпечених і соціально вразливих родин, які не знають англійської мови або мають мінімальні знання з неї, безкоштовно поглибити свої знання англійської мови, більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їх культуру і цінності, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України.

Особливо заохочується до участі у програмі діти учасників антитерористичної операції, які загинули чи отримали поранення під час бойових дій у зоні АТО, молодь-переселенці з зон проведення АТО, діти з особливими потребами здоров’я. До групи, яка набирається у м. Запоріжжі, буде запрошено 20 учнів. Навчання розпочнеться у наприкінці лютого 2020, після формування групи.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ: заняття проводитимуться досвідченими викладачами англійської мови на базі Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 142

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ: вівторок – 16.00 - 18.00, п’ятниця – 16.00 - 18.00 (розклад попередній і буде уточнюватись).

МІНІМАЛЬНИЙ ВІК ДЛЯ УЧАСТІ: 13 років

ТРИВАЛІСТЬ ПРОГРАМИ: з лютого 2020 р. до липня 2021 р.

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА: програма Access компенсує вартість позашкільного навчання учнів, підручників, а також витрат, пов’язаних з навчанням на базі дитячих літніх таборів.

КАНДИДАТИ НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ACCESS ПОВИННІ НАДАТИ:

1) Посвідчення особи або свідоцтво про народження(копію).

2) Табель або атестат навчального закладу з оцінками за останній навчальний рік (копію).

Загальний середній бал успішності з усіх предметів повинен бути не меншим, ніж 8 з 12.

3) Документ, що підтверджує фінансовий стан дитини або її сім’ї (копію).

Таким документом може бути, наприклад, довідка малозабезпеченої особи/сім’ї; або акт обстеження матеріальних умов, завірений представниками органів соціального захисту або навчального закладу; або посвідчення особи/сім’ї, яка перебуває у інших складних матеріальних обставинах, наприклад, внутрішньо переміщеної особи, учасника АТО, про інвалідність дитини, багатодітної чи неповної сім’ї, або документ про призначення матеріальної допомоги чи субсидії в зв’язку із складним матеріальним станом, тощо.

4) 2 фотографії розміром 3 х 4 см

5) Коротке резюме (перелік досягнень і навичок кандидата на участь у програмі, чому кандидат бажає взяти участь у програмі) – не обов’язково англійською мовою.

6) Рекомендаційні листи від навчального закладу, у якому навчається кандидат, і вчителя англійської мови (якщо кандидат вивчає цей предмет у своєму навчальному закладі).

 

Кандидати на участь у програмі повинні продемонструвати принаймні базовий рівень англійської мови. Також до уваги братимуться рівень мотивації, відвідування занять та дисциплінованість.

 

Зазначені документи (сканкопії) потрібно надіслати координатору програми Access у м. Запоріжжя Миколі Колодяжному (БФ «Імпульс.ЮА», м. Запоріжжя, пр. Соборний, 142, тел. +380676141053) на адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (з копією на Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ).

 

Останній день прийому документів: 20 Лютого 2020 р.

Після 20.02.2020 р. з кандидатами на участь будуть проведені співбесіди.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla