Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

У Запорізькій області тривають обговорення перспективного плану формування громад

27 січня у Міністерстві розвитку громад і територій відбулась консультація зі створення перспективного плану формування громад Запорізької області, участь у якій взяли представники ОДА, громад і Запорізького регіонального офісу Програми “U-LEAD з Європою”. На попередній консультації, 13 січня, представники Мінрегіону надали пропозиції щодо створення спроможних громад. Ці пропозиції були озвучені на засіданні Ради голів громад та обговорені з представниками ОТГ.

 

В основу формування проекту перспективного плану покладено спроможність громад, яка розраховується відповідно до методики, ухваленої Мінрегіоном. Серед критерієв, які дають можливість оцінити рівень спроможності - чисельність населення громади, чисельність дітей шкільного віку, площа території ОТГ, індекс податкоспроможності бюджету, частка місцевих податків та зборів у доходах бюджету й оптимальні мережі соціальної інфраструктури та доступність публічних послуг.

Нагадаємо, що 20 грудня 2019 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей)». Закон передбачає зокрема, що об'єднання громад надалі відбуватиметься виключно за перспективним планом.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla