Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Які питання виникають у новоутворених ОТГ

Після створення об’єднаної територіальної громади і проведення перших виборів у громад виникає багато питань, які потребують швидкого реагування.

Вивчення законодавчої бази залишається обов’язковою, але деякі моменти потребують додаткового роз’яснення і вже мають шляхи оптимального вирішення, спираючись на досвід інших.

Тому радники Запорізького регіонального офісу Програми "U-LEAD з Європою" продовжують надавати підтримку новоствореним ОТГ. 4 лютого відвідали Новомиколаївску громаду Токмацького району, вибори у якій відбулись 22 грудня 2019 року. За словами радниці з юридичних питань та децентралізації Запорізького регіонального офісу "U-LEAD з Європою" Юлії Тертичної, серед питань, які потребували роз'яснень, - більшість стосувались безпосередньо осіб, які обіймали посади в колишніх сільрадах. Це - оплата праці, переведення працівників до ОТГ або вивільнення, правильність заповнення трудових книжок, порядок проведення конкурсу на службу в органах місцевого самоврядування. Обговорили й ефективну структуру ради ОТГ, реєстрацію змін у реєстрі юридичних осіб.

Актуальними є питання стосовно виконання бюджетів, оплати праці та фонду преміювання в органах місцевого самоврядування, права першого та другого підпису в платіжних документах, розрахунку спроможності за новою методикою, обліку в комунальних закладах, затвердження структури, рогляд та внесення змін до штатного розпису відповідно до структури, - розповіла радниця з муніципальних фінансів та управління Запорізького регіонального офісу "U-LEAD з Європою" Дар’я Акуліч.

 

Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla