Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Запорізький регіональний офіс U-LEAD відвідал Генеральний консул Німеччини

Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина д-р Штефан Кайль сьогодні відвідав Запорізький регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою». Під час візиту обговорили стан впровадження реформи децентралізації в Запорізькій області.

 

«Реформа децентралізації - одна з центральних та найважливіших в Україні. Першочергова задача децентралізації - підтримувати і розвинути ОТГ, щоб посилити їх спроможність, у тому числі і фінансову, підвищити участь населення у демократичних процесах. Самостійність дає багато громадам: право голосу та дії, щоб рішення приймалися на місцях та були виваженими і раціональними. Сильні громади - це фундамент держави. Ваша діяльність з допомоги й посиленню об'єднаних територіальних громад - складна, але дуже важлива», - зауважив д-р Штефан Кайль, дізнавшись про напрямки діяльності та завдання, які стоять перед регіональними офісами Програми «U-LEAD з Європою».

Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

 


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla