Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Преображенська ОТГ стартувала з розробкою Стратегії розвитку до 2027 року

На сьогодні усвідомлення необхідності розробляти стратегії розвитку території є не тільки на регіональних та національному рівнях, але й кожна об’єднана територіальна громада — сільська, селищна, міська — розуміють її необхідність.

Це вже не просто документ, на який посилаються при підготовці проектів на фінансування, а саме визначений напрямок розвитку із зазначенням пріоритетів і покроковому плану дій реалізації. За методикою Програми “U-LEAD з Європою” розробка Стратегії має відбуватися із максимальним залученням мешканців території на всіх етапах. І це дає вагомі результати, причому, як показав досвід, і з налагодження взаємодії влади, бізнесу і громадськості.

Цього року за експертно-консультативної підтримки Програми “U-LEAD з Європою” розроблятиметься Стратегія розвитку до 2027 року в Преображенській сільській об’єднаній територіальній громаді Оріхівського району. 12 лютого відбулось перше засідання, участь у якому взяли представники депутатського корпусу, адміністрації ОТГ, бізнесу, молодіжної ради, громадських об’єднань, старости. Вже визначили календарний план розробки документу й обсяг роботи. Спершу необхідно зробити соціально-економічний аналіз громади — це сконцентрована інформація для подальшого подання заявок проектів на участь у конкурсах на фінансування.

Також до 1 березня варто зробити опитування населення, анкети для якого детально розглянули в ході першого засідання.

Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla