Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

У Запоріжжі відкрив двері Запорізький регіональний офіс Програма "U-LEAD з Європою"

13 лютого під час Дня відкритих дверей в Запорізькому регіональному офісі Програми “U-LEAD з Європою” розповіли про основні досягнення та плани на майбутнє.

 

Запорізький регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою» є наступником регіонального Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного у 2016 році, підтримувався Програмою U-LEAD до кінця 2019 року і тепер включений до структури U-LEAD. Після підписання угоди на саміті ЄС-Україна 8 липня 2019 року було прийнято рішення продовжувати успішну роботу Програми «U-LEAD з Європою» з підтримки децентралізації та регіонального розвитку по всій Україні до 2024 року.

Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та п'ятьма його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією з метою підтримки України на її шляху до більш демократичного, стабільного та процвітаючого майбутнього.

Програмою протягом 2016-2019 років було підтримано багато ініціатив, що стосувалися різних сфер життєдіяльності — від створення центрів надання адміністративних послуг до навчання енергоменеджерів та просторових планувальників, від допомоги в організації добровільних пожежних бригад до формування транспортної інфраструктури. На базі регіональних офісів і надалі будуть проводити навчання та консультації з актуальних для об’єднаних територіальних громад питань. Під час заходу на потреби теж звернули увагу, визначивши пріоритетні на поточний рік.

На сьогодні в Запорізькому регіональному офісі працюють дві радниці— з питань децентралізації та самоврядування і з питань муніципальних фінансів та управління, які консультуватимуть представників ОТГ у зазначених напрямках.

Офіс децентралізації” вже зарекомендував себе і як майданчик корисної інформації та обміну досвідом. Тож, певний час виділили для презентації напрацювань та досягнень ОТГ області, а таких виявилось багато. До того ж представники Нацполіції в Запорізькій області розповіли про стан впровадження проєкту “Поліцейський громади”, висловивши сподівання, що вже у травні результат побачать перші 18 громад, де розпочнуть працювати “шеріфи”.

 

Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

 


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla